IMG_7162_edited_edited_edited_edited.jpg

THE TRADING POST

deerlogo website.png

אנחנו שמחים לחלוק פה ברפואות המסורתיות, שרפים ועשבי רפואה המגיעים אלינו היישר מהג'ונגלים של דרום אמריקה, המישורים הגדולים והרמות הנישאות של הרי הרוקי.

הרפואות מגיעות בצורתן המקורית,

האיכותית והטהורה ביותר (RAW)

ללא עיבוד ותוספים.

איסוף הרפואות נערך בצורה מסורתית ומכבדת, מלווה בכוונה ומתוך שמירה על הסביבה. אנו תומכים בסחר הוגן ובאנשי השבטים.

זוהי זכות עבורנו ללכת בדרך הרפואה הקדומה ולקדש את הקשר עם אמא אדמה, קשר שכל כך חשוב לנו ולדורות הבאים, לילדינו ולכל קשרינו על פני האדמה.

Aho Mitakuye Oyasin

כולנו משפחה אחת

Green Nature
20210202_154259_2.jpg
פאלו סנטו - Palo Santo 

גזע עץ הגדל באקוודור ופרו, באופן מסורתי משתמשים בענפים שנפלו והתיישנו על האדמה לפחות שבע שנים כדי לקבל את הארומה המיוחדת שלו.

עשן הפאלו סנטו (עץ קדוש) משרה שלווה ומרגיע, מאזן ומביא הרמוניה במרחב והרמוניה בין המינים. ריחו מקרקע ומחזיר לגוף מרגיע רגשות חזקים ומפיג חרדות.  

20210202_155934_1.jpg
קופאל - Copal

הקופאל הוא שרף עץ הנמצא בשימוש פולחני רחב אצל עמי המאיה, האצטקים ובכל רחבי מרכז ודרום אמריקה. הקופאל נפוץ גם באפריקה, הודו וניו זילנד. ה"אמבר" הוא קופאל מאובן בן אלפי שנים שנמצא מתחת לעצי קופאל חיים. ריח הקופאל מרגיע ומתוק, מחבר ומזרים את הרגש. במסורת הוא מחובר לאיכויות המים והזכרון הקדום, הוא מקל על מערכת העצבים משכך בחילות וכאבי בטן. הקופאל השחור שבתמונה נאסף מחלקו החיצוני של העץ יחד עם חתיכות קליפה.

20210202_160513_1.jpg
אקסיום - Axium

אקסיום הוא שרף המגיע מאפריקה, נפוץ גם בהודו כמרכיב להכנת קטורות ריחו מתוק ומבושם בעל איכות נשית ורכה,

מרגיע ופותח את הלב.

2מרווה לבנה_1.jpg
מרווה לבנה - White Sage 

המרווה הלבנה מגיעה מצפון ארצות הברית ונפוצה במסורת השבטית. היא משמשת לטיהור אנרגטי של המרחב, הבית או הטקס, לניקוי ההילה וטיהור ממחשבות שליליות. צמח מרפא המאזן את מערכת העצבים, מסייעת להפחתת מתח וחרדה, מגבירה אנרגיה ומשפרת מצב רוח, אנטי דכאונית מצויינת.

כעת במלאי מקלות מרווה הגדולים ביותר ("9)

20210202_161004_2_1.jpg
 פאלמה דולסה - Palma Dulce 

בעברית - "דקל מתוק", פרח דקל אשר גדל ביערות הגשם הגבוהים באקוודור, העץ עצמו מתנשא גבוה מעל קו היער. ריחו מתוק ומבושם, נאמר עליו שהקונדור מרפד את קינו ברפואה זו ועל כן נקרא גם רפואת הקונדור.

מעלה את התדר ומנקה אנרגיות כבדות ותשישות, מעורר וממריץ, משחרר תקיעויות רגשיות ומיטיב עם מערכת העיכול והבטן, מאפשר לנו להתרוקן ולהתרומם למעלה.

20210202_155353_1.jpg
לבונה - Frankincense

מגיעה מחצי האי ערב, במקורותינו נזכרת בשיר השירים כחלק מהקטורות אשר שומשו בבית המקדש, בשימוש פולחני נפוצה עד היום בכל אגן הים התיכון, ארצות ערב, סין, הודו ואפריקה ובכנסיה הקתולית. משמשת לעיתים כבסיס לעירבובי קטורות.

הלבונה מצויינת להרגעה של מערכת העצבים. מטהרת, מפיגה בחילות ומעוררת את החושים, מקלה על הרגש, מפיגה דכאון וחרדה.

מרקה_1.jpg
מרקה - קשקש

מרקה קטנה מהג'ונגלים של פרו, עשויה מגזע טוקום, נוצות תוכי וזרעים מהג'ונגל, זמינה במבחר איורים

20210202_161658_3.jpg
צדף מקרמיקה

באופן מסורתי הצדף משמש להבערת המרווה, מסמל את הרכות הנשית של אלמנט המים ומשלים את הזכריות של אלמנט האש והעשן המטהר, הצדף מונע מגיצים ליפול מהמרווה על הקרקע.

בצדף הקרמיקה ניתן להשתמש עם מרווה וגם עם גחל, עשוי מקרמיקה איכותית עמידה בחום גבוה ומצופה בגלזורה קלה לניקוי, זמין בגודל 10 ו 15 ס"מ.

קופלרה גדולה_1.jpg
קופאלרה גדולה מקרמיקה

מחטת גחלים גדולה וחגיגית מתאימה לבית, לקליניקה ולבחוץ עשויה מקרמיקה איכותית וחזקה עמידה בחום גבוה ומצופה בגלזורה במגוון צבעים. את המחטה ממלאים בגחלים ועליהם בוזקים את השרפים ועשבי הרפואה.

קופלרת חרס_1.jpg
קופאלרה מחרס

מחטת גחלים רחבה מחרס, בעלת גימור פשוט בצבע טבעי מתאימה מאד לעבודה בטבע ועם אש פתוחה. את המחטה ממלאים בגחלים ועליהם בוזקים את השרפים ועשבי הרפואה.

*אזל במלאי

סדנה לבניית תוף רפואה אינדיאני

בנייה וחניכת תופי רפואה בדרך המסורתית,

חישוקי עץ בגדלים שונים, תופי ילדים

🙏

תודה שבחרתם לתמוך בנו

טיפי - אוהל אינדיאני

אנו תופרים אוהלי טיפי בכל הגדלים

לבית ולחצר, סדנאות ואירועים, אוהלי ילדים

20200713_134954_1.jpg